Hit FM

 Завантажити прайс HIT FM Кропивницкий

 

Радіостанція ХIТ FM - найбільша радіомережа України Покриття 86% території України! Більше 100 міст! 3,3 мільйона слухачів щотижня! ... Для тих, хто вийшов з 90-х ... Для тих, хто став тим, ким мріяв ... Для тих, хто ніколи не забуде музику, яка звучала, коли все в житті тільки починалося! Створюючи музичну радіостанцію, ми думаємо, що для Вас, наших чудових слухачів, перш за все, важлива музика. І не просто музика, а музика, яка супроводжує наше життя, з року в рік, яка змінюється разом з нами, і яка, без сумніву, вже частина нашого життя. 90-ті роки ...

 

 

Рейтинг

 

 Розміщення реклами на радіо "Хіт фм Кропивницький" (Кіровоград) - (0522) 277-338

 

Люкс ФМ

Завантажити прайс Люкс ФМ Кропивницкий

 

Радіо виключно гарного настрою. Веселі ведучі, жарти, добірна сучасна музика. Ви любите жити, любите вечірки з друзями і не любите спати? Тоді настроюйся на хвилю радіо Люкс ФМ.

 

 

Рейтинг

 

 Розміщення реклами на радіо "Люкс ФМ Кропивницький" (Кіровоград) - (0522) 277-338

 

"Русское радио"

 Завантажити прайс "Русское радио" Кропивницкий

 Радіомережа «Русское Радио» - Україна »є безперечним лідером радіоринку України. Найвищий обсяг слухачів, професійний підхід до радіо, використання примірників радіо у світовому масштабі.
 
Унікальність успіху Русского Радио Україна полягає в музичному форматі, який ідеально вписується в слов'янський менталітет і світосприйняття. Всі пісні, які звучать в ефірі Російського Радіо Україна, проходять ретельний відбір і тестування самими слухачами. Тому в ефір потрапляють тільки ті пісні, які популярні серед слухачів Русского Радио Україна.

"Русское Радио Україна" входить до групи радіостанцій "ТАВР МЕДІА", яка була заснована українськими громадянами на території України. Жодного стосунку до компанії "Русская Медиа Группа", яка знаходиться на території держави-агресора, наша радіостанція не має. Також жодних господарських та юридичних стосунків з "Русским Радио" у Москві ми не маємо, і будь-які дії, спрямовані на підтримку ними терористичної діяльності Росії на території України, різко засуджуємо!

 

 

Рейтинг

 

 Розміщення реклами на "Русском радио" Кропивницький" (Кіровоград) - (0522) 277-338

 

Roks

 Завантажити прайс радіо Рокс Кропивницкий

 

Radio ROKS - головна рок-станція України! Класичний західний рок із «золотої епохи рок-н-ролу» - 70-х і 80-х, плюс вибрані композиції з 60-х і 90-х. Сьогодні «Radio ROKS» - єдина всеукраїнська радіостанція, яка грає західну і українську рок-музику.

 

 

Рейтинг

 

 Розміщення реклами на радіо Рокс Кропивницький (Кіровоград) - (0522) 277-338

 

Розміщення реклами на радіо міста Кропивницький

Телефон:
+38(066)703 45 49
+38(096)357 69 83
P:+38(0522)277 338
E-mail
reklama@radio.kr.ua

Завантажити прайс