"Русское радио"

Завантажити прайс "Русское радио" Олександрія 

 Радіомережа «Русское Радио» - Україна »є безперечним лідером радіоринку України. Найвищий обсяг слухачів, професійний підхід до радіо, використання примірників радіо у світовому масштабі.
 
Унікальність успіху Русского Радио Україна полягає в музичному форматі, який ідеально вписується в слов'янський менталітет і світосприйняття. Всі пісні, які звучать в ефірі Російського Радіо Україна, проходять ретельний відбір і тестування самими слухачами. Тому в ефір потрапляють тільки ті пісні, які популярні серед слухачів Русского Радио Україна.

"Русское Радио Україна" входить до групи радіостанцій "ТАВР МЕДІА", яка була заснована українськими громадянами на території України. Жодного стосунку до компанії "Русская Медиа Группа", яка знаходиться на території держави-агресора, наша радіостанція не має. Також жодних господарських та юридичних стосунків з "Русским Радио" у Москві ми не маємо, і будь-які дії, спрямовані на підтримку ними терористичної діяльності Росії на території України, різко засуджуємо!

 

 

Рейтинг

 

 Розміщення реклами на "Русском радио" Олександрія - (0522) 277-338

 

Розміщення реклами на радіо міста Олександрія

Телефон:
+38(066)703 45 49
+38(096)357 69 83
P:+38(0522)277 338
E-mail
reklama@radio.kr.ua

Завантажити прайс